demitex

Firma Demitex poszukuje pracownika na stanowisko: KROJCZY

Miejsce pracy: Głogów, ul. Portowa 1

Zakres obowiązków:

  • krojenie dzianiny oraz tkanin według wzorów

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na jedną zmianę (6-14)

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 76 835 96 49

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: kadry@demitex.com

Proszę o umieszczenie w CV poniższej klauzuli zgodnie z przepisami RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko: Krojczy przez Demitex Sp. z .o.o. w Głogowie.

Administratorem przetwarzającym Państwa dane osobowe jest: Demitex Sp. z o.o. ul. Portowa 1 67-200 Głogów. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Odbiorcą Państwa danych są uprawnieni pracownicy Administratora. Państwa dane będą przechowywane nie dłużej niż 30 dni od daty otrzymania. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy RODO. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych spowoduje nie objęcie Państwa procesem rekrutacji.